„A fost multă iubire”: Un bărbat își amintește de părinții săi gay, pierduți în criza SIDA
Un bărbat își amintește de copilăria sa alături de cei doi părinți gay, pierduți în criza SIDA. O poveste emoționantă despre iubire, pierdere și reziliență, care ne învață că familia poate avea multe forme.
🕒 1 zile în urmă