Iranienii s-au adunat în Teheran pentru a-și susține echipa în remiza crucială cu Belgia
Iranienii s-au adunat în Teheran pentru a urmări remiza 0-0 a echipei naționale cu Belgia la Cupa Mondială, un rezultat care menține speranța calificării în faza a doua, în ciuda restricțiilor severe de călătorie impuse de SUA, care forțează echipa să se întoarcă în Mexic imediat după meci.
🕒 2 zile în urmă